Rocznica śmierci brygadiera

Wczoraj obchodziliśmy rocznicę tragicznej śmierci mł.bryg Krzysztofa Pytlika. Brygadier był wieloletnim pracownikiem Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wodzisławiu Śląskim. Krzysztof Pytlik współpracował z członkami naszej OSP, którzy służyli w  PSP. Wielokrotnie braliśmy udział w akcjach, Krzyś był bardzo doświadczonym pracownikiem straży pożarnej, bez wątpienia był fachowcem – mówi jeden z zawadzkich strażaków. Młodszy brygadier Krzysztof Pytlik brał udział w wielu akcjach ratowniczo-gaśniczych, ukończył Szkołę Główną Służby Pożarniczej w Warszawie, w komendzie powiatowej  pracował na stanowisku Kierownika Sekcji ds. Kontrolno – rozpoznawczych.  Pogrzeb Krzysztofa Pytlika odbył się 27 grudnia 2007 roku w Rogowie. W uroczystościach pogrzebowych brało udział wielu członków naszej OSP.

ZOBACZ ZDJĘCIA W NASZEJ GALERII