Prace w remizie

Okres przedświateczny to czas intensywnych prac wykonywanych przez strażaków. Druhowie przygotowali wystrój świąteczny, przystoili choinkę postawioną na placu remizy oraz przygotowali sobotnie spotkanie opłatkowe.

Ważnym elementem świąt Bożego Narodzenia jest choinka. Stało się już tradycją, że na placu remizy ustrajamy drzewko zazwyczaj podarowane przez jednego z druhów bądź mieszkańców. W tym roku przywiezieniem choinki zajęli się druhowie Jan Czyżak i Jan Stabla, zaś ustawieniem i ubieraniem choinki zajęli się: Jan Czyżak, Czesław Kurzydym, Tomasz Kłosek, Henryk Rassek, Jan Stabla, Klich Dawid, Henryk Maks.

Zawsze w okresie przedświątecznym strażacy zajmują się świątecznym wystrojem sali w remizie OSP. Zajęli się tym druhowie: Henryk Maks, Jan Czyżak, Kurzydym Czesław oraz Jan Stabla.

Dużo pracy jest potrzebnej do zorganizowania spotkania przedświątecznego. W pracach organizacyjnych  uczestniczyli: Jan Czyżak, Czesław Kurzydym, Janusz Rassek, Kamczyk Fryderyk, Tadeusz Daiczmanek.

Wszystkim serdecznie dziękujemy.

Zarząd OSP Zawada