Spotkanie w szkole w ramach akcji „Bliżej Siebie”

W sobotę 29.09.2018r. na terenie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr. 1 w Wodzisławiu Śl. – Zawadzie odbyła się impreza pod hasłem „Bliżej Siebie” , której współorganizatorem było Wodzisławskie Centrum Kultury. W czasie imprezy wszystkie instytucje i osoby prywatne prowadzące jakąś działalność na terenie Zawady przedstawiały swoje stoiska. Były między innymi panie z Koła Gospodyń Wiejskich ze swymi wypiekami, byli pszczelarze, miejscowi artyści – amatorzy. Nie zabrakło strażaków z OSP Zawada, którzy na swoim stanowisku przybliżali społeczeństwu niebezpieczną pracę strażaka i zachęcali do wstępowania w szeregi OSP. Dzięki tej akcji wielu mieszkańców miało okazję poznać ludzi z Zawady, którzy wiele swojego wolnego czasu poświęcają swoim ciekawym pasjom.