Kolejna zbiórka za nami

Kilkanaście druhów  uczestniczyło w specjalnej zbiórce zorganizowanej w piątek 24 października 2008 roku. Strażacy zajęli się organizacją sobotniego spotkania z redaktorami Telewizji TVT, naklejeniem liter operacyjnym, pracami w remizie, oraz teoretycznym omówieniem udziału naszej jednostki w jednym ze specjalnych programów telewizyjnych. Gościliśmy również rodzinę państwa Kaczmarek działających w jednej z ochotniczych straży pożarnej naszego miasta. Na spotkaniu teoretycznym omówiono zadania druhów związane z sobotnim nagraniem telewizyjnym oraz szereg przyszłych zadań w naszej jednostce.

W zbiróce wzięli udział: Jan Czyżak,Henryk Maks, Henryk Rassek, Tadeusz Daiczmanek,Czesław Kurzydym, Fryderyk Kamczyk,Krzysztof Gorzolnik,Szczepan Kłosek, Tomasz Kłosek, Dawid Klich, Marcin Czajka, Mateusz Ostrzołek, Dawid Gorzolnik, Radosław Szymiczek, Dariusz Daiczmanek.

ZOBACZ ZDJĘCIA W NASZEJ GALERII