Ważna informacja dot.statutu

Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Wodzisławiu Śląskim – Zawadzie informuje wszystkich członków, mieszkańców dzielnicy Zawada oraz sympatyków, iż dnia 01.03.2008 podczas Walnego Zgromadzenia OSP Wodzisław Śląski- Zawada zostanie celem przyjęcia go przez Walne Zgromadzenie przedstawiony nowy projekt Statutu OSP Wodzisław Śląski – Zawada.
Osoby chcące się zapoznać z nowym projektem statutu proszeni są o kontakt z Prezesem Janem Czyżakiem pod numerem telefonu: 601251223

Jednocześnie Zarząd OSP Wodzisław Śląski – Zawada serdecznie zaprasza na zebranie Walnego Zgromadzenia OSP Wodzisław Śląski – Zawada, które odbędzie się 01.03.2008 (sobota) o godzinie 16.00 w remizie OSP Wodzisław Śląski – Zawada.